Impotencja – czy zawsze wrodzona?

Impotencja może być przypadłością wrodzoną, uwarunkowaną określonymi czynnikami genetycznymi lub środowiskiem rozwoju płodowego. Jednak nie jest to jedyna możliwość. Można również impotencji się nabawić i takie przypadki http://kamagra2020.pl/prod_cialis20.html są współcześnie obserwowane coraz częściej. Ze względu na te możliwości, rozróżniono impotencję na wrodzoną oraz wtórną. Problematyka leków na potencje.

Ta druga to właśnie sytuacja, w której po okresie pełnej sprawności w kwestii seksualnej, następuje jej blokada. I tutaj można się już rozwodzić nad możliwymi przyczynami. Można też do nich dotrzeć i na tej podstawie określić możliwe drogi leczenia. Skąd wziął się dany przypadek impotencji, skoro nie była to kwestia wrodzona? Odpowiedź na to pytanie jest kluczowe, jeśli człowiek chce powrócić do sprawności.

Co prawda jest to możliwe nawet bez uświadomienia sobie przyczyn wystąpienia impotencji, jednak jest wtedy zdecydowanie trudniejsze i może przypominać działanie na zasadzie “może coś zadziała”. Tak robi wielu mężczyzn, którzy sięgają po różnorodne środki farmakologiczne bez uprzedniej konsultacji ze specjalistą – a przede wszystkim bez określenia źródeł impotencji. Dowiedz się więcej o impotencji.